Kalite Prensiplerimiz...!

KALİTE PRENSIPLERIMIZ
*Çamoğlu nakliyat’ta verilen hizmet sadece eşyanın taşınması ile sinirli değildir. Yurt içi veya yurt dışı nakliye, eşya depolama ile ilgili olarak her konuda müşteriyi yönlendirmek, bilgilendirmek, çözüm üretmek ve müşterisinin sorunlarına sahip çıkmak verilen hizmetin kapsamındadır. Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve müşteri beklentilerinin değerlendirilmesi geleceğe donuk iyileştirmeler için kaynak kabul edilir.
*Firmamız Camoglu nakliyat ve tic. ltd.ti. aşağıdaki kalite belgelerine sahip Türkiyenin tek uluslararası nakliye firmasıdır.
ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi Yurtdışı Akretide   
 ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi Yurtdışı Akretide   
 ISO 18001:1999 İşve İşvi Güvenligi Yönetim Sistemi Belgesi
Marka Tescil belgesi ile de Tescilli bir marka olup kaliteli hizmet anlayışını bununla da kanıtlamıştır.
*Camoglu nakliyat müşterisinin eşyasını, istediği yere, istediği zamanda ulaştırabilmesi için en uygun kara, hava, deniz. Nakliye modlarini ve imkânlarını kullanır kalite ve fiyat bakımından en uygun olanını müşterisine sunar.
*Camoglu evden eve nakliyat parsiyel (grupaj) taşımalarda müşterisinin eşyasını zamanında teslim alır, gerekirse depolar en uygun taşımacılık kombinasyonunu seçer ve müşterisinin eşyasını zamanında eksiksiz ve sağlam olarak teslim eder.
*Camoglu Nakliyat tasıma eşyaların taşınması esnasında hasar oluştuktan sonra bunu düzeltmek yerine, bu hasar oluşmadan erekli tedbirlerini alır hasar oluşmasını engeller. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için islerinde sürekli iyileştirme yapar.
*Camoglu nakliyat çalıştırdığı personele önem verir rastgele isçi çalıştırmaz, yetişmiş konusunda uzman, müşterisine saygılı, seviyeli ve kadrolu eleman çalıştırır.
*Camoglu nakliyat elemanlarının şirketlerinden güven ve gurur duymaları için gerekli önlemlerini alır ve öncelikle eğitim amalci olmak üzere gerekli kaynakları sağlar