Özel Eşya Taşıma...! Sanat eseri, piyano, Uluslararası canlı hayvan Taşıma

SANAT ESERİ TAŞIMACILIĞI

Sanat eseri Taşımacılığı, özen gerektiren özel bir taşıma şeklidir. Bu tür taşımlar yapılmadan önce bir uzman incelemesi tarafınca yerinde görülüp buna göre daha öncede program yapıp taşınması gereklidir. Aksi halde yapılan bir hata dönüşü olmayan telafi edilemeyecek durumlar yaratabilir. Biz ÇAMOĞLU nakliyat olarak bu sorununuzu kurumsal yapı içerisinde mukavele ve şartları konusunda müşterimize güvence vermekteyiz. İletişime geçmeniz halinde, müşteri yetkililerimiz size her konuda yardımcı olacaklardır. Tarihi eser niteliği taşıyan Antika eşya taşırken tamamı darbelere karşı dayanıklı olan ve büyük baloncuklu havalı naylon, kraft kâğıt ve mukavva gibi ambalaj malzemeleriyle ambalajlanarak taşınmaktadır. Kırılacak nitelikteki antikalarınız. Sandıklama yapılarak son derece güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

ULUSLARARASI CANLI HAYVAN TAŞIMA - Uluslararası evcil hayvan taşıma

Uluslararası ölçekte evcil hayvan (pets) taşımacılığı, bu alandaki en özgün süreçlerden biridir ve tabii ki basit bir nakliye işleminden oldukça farklıdır.
Çünkü taşınan şey bir canlıdır ve elbette onlar sahipleri için çok değerlidir. Bu yüzden süreç büyük bir hassasiyetle ele alınmalıdır.
Evcil hayvan sahipleri genellikle hayvanlarıyla birlikte yolculuk etmek isterler.  Bu doğal bir istektir fakat her zaman mümkün olmamaktadır.
Çünkü evcil hayvanların taşınması çok sayıda formalite gerektiren karmaşık bir süreçtir.  Dolayısıyla bu iş için firmamız gibi profesyonel şirketlerden yardım almak uygun bir tercihtir.
Güvenilir bir evcil hayvan taşıma şirketi profesyonel tutumunun yanında,  konuya canlılara özgü bir hassasiyetle de yaklaşmalıdır. Çamoğlu nakliyat, uluslararası evcil hayvan taşımacılığı alanında uzun yıllardır, müşterilerine bu anlayışla hizmet vermektedir.
Canlı evcil hayvan taşıma Süreci tüm ayrıntılarıyla ele alan Çamoğlu nakliyat’ın uzman ekibi hayvan taşımacılığı ile ilgili tüm işlemleri gerek Türkiye,  gerekse yurtdışında kusursuz şekilde tamamlar,  müşterilerinin bu süreci sorunsuz,  güvenli ve hızlı biçimde aşmalarını sağlar.
Çamoğlu Nakliyat evcil hayvan taşıma çalışmalarına veteriner uzmanlar doğrudan katılır.  Süreç içinde uzmanlar tarafından her bir hayvana özgü taşıma koşulları belirlenir.  Müşterinin talepleri doğrultusunda evcil hayvanların uluslararası ölçekte taşınmasına ilişkin mevzuatın gereği tüm yasal işlemler ve bildirimler yapılır,  ilgili belge ve formların tamamı hazırlanır.
Veterinerler tarafından hayvanların nakliye süreçlerine ilişkin aşılama,  karantina vb. tüm sağlık işlemleri tamamlanır. Taşınma sürecinin her aşamasında müşteri bilgilendirilir. 
Hayvanların taşındığı araçlarda (kamyon, kamyonet, uçak, gemi vb.) sağlıklı ve güvenli bir ortamda yolculuk etmeleri için gereken önlemler alınır. Yolculuk boyunca Çamoğlu nakliyat’ın görevlendirdiği personel hayvanların çeşitli ihtiyaçlarını karşılama amacıyla düzenli kontroller yapar.
Çamoğlu nakliyat ekibi gümrük işlemleri konusunda da hizmet sunar. Süreç tamamlandığında hayvan sağlıklı bir şekilde, müşterinin evine teslim edilir. Hizmet hem yurtdışından Türkiye’ye, hem de Türkiye’den yurtdışına evcil hayvan taşıma işlemlerini kapsar.

PİYANO TAŞIMA
Piyano maliyeti yüksek her evde olamayacak kadar değerli bazı özel evlerde bulunabilecek nadir eşyalardan biridir. Normal ev eşyalarına göre daha dikkatli ve fazla titizlik ile yapılması gereken piyano taşıma hizmetini, Son günlerde hemen hemen her nakliye şirketlerinin ilanlarında, piyano da taşıdıklarına dair ibarelere rastlıyoruz. Birçoğu bunu sadece formalite olsun diye yazıyor. İş uygulamaya gelince bu işin sanıldığı gibi kolay olmadığını anlayıp eşya sahibini mağdur ediyorlar. Veya bu işin tekniğini bilmeden bilinçsizce taşımaya çalışıyorlar. Böyle olunca da, işin uzmanı ehil kişilerin taşımadığı piyanolarda, mobilya hasarları bir yana, döküm şase kırılmalarına, tel kopmalarına hatta rezonans tahtası çatlaklarına dahi rastlanmaktadır. Bu gibi ciddi sorunlar yaşamamanız için, pek çok taşıma işini sorunsuz gerçekleştiren ve uluslararası standartlarda hizmet veren firmamız,  bilgili ve tecrübeli elemanları, özel elleçleme materyalleriyle müşterilerine bu hizmeti severek  vermektedir. 

Piyano, sahibi için sadece maddi olarak değil, manevi olarak da çok fazla önem arz eden müzik aletlerinden birisidir. Ağır bir müzik aleti olup, çok narindir. Taşınma sırasında meydana gelecek olan en ufak çizik, ezik veya bu tip benzeri olaylar geri dönüşü zor olacak maddi ve manevi kayıplara sebep olacaktır. 
Bunun bilincinde olan  Firmamız Çamoglu  Uluslararası Nakliyat, konusunda uzman elemanlarıyla piyano nakliyesinde en önemli unsurun dikkat, tecrübe ve  güven olduğunu bilmektedir. 

PARA KASASI TAŞIMA

Para kasaları. Atm cihazları, güç kaynakları, matbaa makineleri, hastane cihazları monten kesityazar cihazı gibi eşyalar maliyeti çok yüksek hacmine göre çok ağır ve oldukça hassas tutacak yeri olmayan kütle eşyalar olduğu için taşıma esnasında çok fazla özen gösterilmesi gerekir. Bu tür eşyalar genellikle bina içlerinde olduklarından forklift veya vinç gibi iş makineleri kullanarak taşınması mümkün olmadığından bazı teknikler kullanılarak çeşitli aparat ve materyallerle insan gücüne dayalı olarak taşınabilmektedir. Bu işi yapacak insanların çok ehil, dengeli ve akıllı olması çok önemlidir. Bu tip eşyaların olası muhtemel kazalarda sonuç çok vahim olabiliyor. Firmamız bunun bilincinde olup, bu konuda yetişmiş elemanları ve ekipmanıyla Mümkün olduğunca özen göstererek gerekli tedbirlerini alarak hasarsız ve kazasız taşıma işini gerçekleştirir.

İsteğiniz doğrultusunda, belirleyeceğiniz zamanda uzman ekibimiz piyano, atm cihazı güç kaynağı para kasaları ve bu tip hacimsel olarak küçük ama ağırlık olarak büyük eşyalarınızı özel elleçleme yöntemi ve materyalleriyle ile sorunsuzca taşıyacaktır.